Bordro Outsource Hizmetleri

    Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya bordro hizmeti sunan İstanbulcota Group, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını göz önüne alarak,  çözüm planı belirler ve faydalı olan en iyi sistemi kurmaya odaklanır. Şirket çalışanlarının, işe girişinden itibaren, tüm çalışma süresi boyunca, özlük işlemleri ve diğer gerekli olan yasal süreci de takip eden İstanbulcota firması,  aylık SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) bildirgelerinin sorumluluğunu üstlenerek, firmaların risk altına girmesini engelleyen bir sistemle çalışmalarını düzenliyor.

 

      Bodro dışkaynak hizmeti sunan İstanbulcota Group, çalışanların, işe başlarken gerekli yasal girişlerini gerçekleştirirken, iş sözleşmesi fesih konularında da yol göstererek, sizi doğru olan sonuca yönlendirir.  Bordro dökümanlarını inceler, yol gösterir, danışmanlık yapar ve size fayda sağlayacak yöntemleri ile maliyetlerinizin minimum seviyede kalmasını sağlar.

 

     Tüm bunlarla birlikte, çalıştığı çözüm ortaklarının gizliliği konularında da son derece önem ve hassasiyetle davranan İstanbulcota Group, kişisel verilerin korunması hakkındaki kanun kapsamında , en üst düzeyde gizlilik ve koruma garantisi vermektedir. 

Bordro Servisi - Dış Kaynak Hizmet Süreci

Giriş - Çıkış Bildirimlerinin Yapılması

 

-> İşe Giriş SGK Bildirimi

-> İşten Çıkış SGK Bildirimi

->Nakil Çalışanın Giriş- Çıkış işlemleri SGK Bildirimi

Bordro- Puantaj Bilgilerinin Oluşturulması

 

->Çalışma Süreleri

->Mesai Süreleri

->Ek Ödenek Ve Primler

->Eksik Gün Ve Ek Kesintiler

Bordroların Hazırlanması

 

->Puantaj Bilgilerinin Kontrolü

->İcra Kesintilerinin Yapılması Ve Takibi

->Yasal Hesaplamaların Kişi Bazında Kontrol Edilmesi

Yasal Bildirimlerin Yapılması

 

->Aylık SGK Prim Ve Hizmet Bildirgelerinin Gönderilmesi, Tahakkukların alınması

->İşkur İşgücü Bildirgelerinin verilmesi

SGK Teşvik Çalışmaları

 

->6111 işveren prim payı teşviki

->7103 İlave İstihdam Teşviki

->Güncel Teşvik Ve Desteklerin Kontrolü

Raporlamalar

 

->Standart Bordro Raporları

->Özel Raporlamalar ( İngilizce - Arapça)

Neden İstanbulcota Bordro Hizmeti ?

 -> Şirketinizin bordrolama ihtiyaçlarını belirledikten sonra, tüm bordrolama süreciniz için uygun maliyetli pragramtik çözümler geliştiriyoruz. Çalışanlarınızın, işe başlamasından itibaren tüm çalışma süresi boyunca, özlük işlemleri ve yasal süreçleri takip ediyoruz. Şirketinize ait işyerlerinin SGK ve İŞKUR  bildirgelerini düzenliyoruz.


 -> Bordro hizmetlerimizde, yasal sorumlulukları üzerimize alıyoruz ve sizi mali risklerden koruyoruz.


-> İşe giriş ve işten çıkarma işlemlerinde,  işveren ve personel menfaatleri nedeniyle ortaya çıkabilecek yasal risklere karşı hazır olmanızı sağlıyoruz.


-> İşe alım, yerleştirme ve fesih işlemlerinde, Mali Müşavirlerimiz Ve Avukatlarımız ile danışmanlık sağlıyoruz.


->Bordrolarınızı kontrol ederek, faydalı öneriler sunuyoruz ve yasal haklarınızdan tamamıyla yararlanarak, işgücü maliyetlerinizi düşürmenizi sağlıyoruz.


->Aylık puantaj bilgilerinin zamanında toplanabilmesi için, firmaıza ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş pragmatik çözümler sağlıyoruz. 


->Bordro işlemlerinizin takibi ve yönetimi için, bir müşteri temsilcisi ile birlikte birde yedek müşteri temsilcisi görevlendiriyoruz.


->Bordro hizmetlerimizde, kişisel verilerin korunması hakkında kanun kapsamında , en üst düzeyde gizlilik ve koruma garantisi veriyoruz. Personel ücretlerinin ve bordro verilerinnin kesinlikle gizli kalmasını sağlıyoruz.


->Türkçe, İngilizce Ve Arapça dil seçenekleri ile raporlama yapabiliyoruz. 


->Saat 16:00 'dan önceki bilgi taleplerinizde aynı gün geri dönüş sağlıyoruz.


->Grup ortaklarımız arasındaki yazılım şirketi ile, bordro görüntüleme, personel izin takibi, insan kaynakları  ve masraf takibi gibi ihtiyaçlarınız için, uygun maliyetlerle bilişim çözümleri geliştiriyoruz. 


->Grup ortaklarımız arasında Mali Müşavirlik ve Hukuk Danışmanlığı şirketleri bulunması mevzuat anlamında bordro ekibini desteklemektedir.

     Bordro Dış Kaynak Hizmetlerini, bordro uzmanı ve mali müşavirlerden oluşan ekibi ile hazırlayan ve raporlandıran İstanbulCota Group®, firmalara, iş yaşantısında gerekli olan tüm çalışma alanları konusunda yardım edecek ve destek verecek bir anlayışla hizmet sunmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ? 

Etiket; Bordro, Bordrolama, Dışkaynak, bordro hizmeti, bordro servisi, bordro dış kaynak, dışkaynak kullanımı, bordrolama hizmeti, bordrolama servisi , bordrolama hizmetleri, bordro hizmetleri, bordro hizmeti veren firmalar, bordrolama dış kaynak, bordro şirketleri, bordro outsource, bordro firması

İstanbulCota Group®, Bordrolama Dışkaynak Hizmetlerinde Teşvik Süreçlerini ÜCRETSİZ Sunmaktadır.